Вишуканий сірий колір додає шарму, оббивка шеніл – ідеальний матеріал для оббивки меблів, міцний та зносостійкий, м'який та гладкий, практичний та витончений. Каркас з масиву дерева і металевий корпус гарантують надійність та довговічність, є надзвичайно надійними і зручними для використання, ніжки металеві пофарбовані у чорний колір та мають пластикові заглушки від пошкоджень підлоги. Наповнювач сидіння пінополіуретан (ППУ). Механізм розкладки електро-реклайнер, який може відрегулювати крісло в похилому положенні, підніжка може бути висунута.
Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до меблів. Від спальні до вітальні, від приймальні до кабінету, бару до ресторану — крісло вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність. Завдяки елегантному дизайну крісло стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
| Ширина сидіння, см | 100 |
|---|---|
| Максимальна глибина сидіння, см | 103-108 |
| Висота, см | 81-98 |
| Максимальна висота | 98 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 98 мм |
| Глубина | 103 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево, деревянный брус, металл |
| Обивочный материал | Шенилл |
| Подлокотник | натуральное дерево, деревянный брус |
| Сиденье | натуральное дерево, металл, деревянный брус, шенилл |
| Спинка | деревянный брус, натуральное дерево, металл, шенилл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 59 |
| Висота, см | 81-98 |
| Категория | Крісла |
| Максимальна глибина сидіння, см | 103-108 |
| Максимальная высота | 98 |
| Материал каркаса | масив дерева |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | шеніл |
| Механизм | електро-реклайнер |
| Наповнювач сидіння | пінополіуретан (ППУ) |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 100 |
- Цена: Цену уточняйте












