Вишуканий колір троянди додає шарму, оббивка - високоякісна тканина велюр, яка додасть м'якості та елегантності, Сидіння кругле. Металевий корпус гарантує надійність та довговічність, є надзвичайно надійним і зручним для використання, ніжки з нержавіючої сталі пофарбовані у чорний колір та мають пластикові заглушки від пошкоджень підлоги. Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до журнального столу. Від спальні до вітальні, від приймальні до кабінету, бару до ресторану — крісло вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність. Завдяки елегантному дизайну крісло стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | 4 ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Розовый, Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Розовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 690 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | нержавеющая сталь |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | велюр, вельвет, металл |
| Спинка | металл, велюровая ткань, вельветовя ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 14 |
| Висота до сидіння, см | 40,5 |
| Висота, см | 69.5 |
| Глибина сидіння, см | 59 |
| Категория | Крісла |
| Максимальна глибина сидіння, см | 80 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Матеріал оббивки | велюр |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 64 |
- Цена: Цену уточняйте












