Крісло "Адель" сірий + рожевий - це елегантний та стильний меблевий елемент, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр, ідеальний вибір для комфортного та стильного інтер'єру.
Вишукані кольори додають шарму, оббивка - велюр рубчик та тканина, яка додасть м'якості та елегантності. Металевий каркас гарантує надійність та довговічність, металеві ніжки з хромованої сталі (золото) мають пластикові заглушки від пошкоджень підлоги. Його ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить його привабливим додатком до будь-якого столу чи іншого меблевого елементу. Від спальні до вітальні, від приймальні до кабінету, від бару до ресторану — крісло вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш. Завдяки елегантному дизайну крісло стане не тільки стильним акцентом, але й виразом вашого прагнення до якості та комфорту, де кожна деталь має значення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет | Розовый |
| Цвет (оттенок) мебели | Розовый, Серый |
| Цвет каркаса | Золотой |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 490 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | сталь покрытая краской, хромированная сталь |
| Обивочный материал | Вельвет, Велюр |
| Подлокотник | хромированная сталь, сталь |
| Сиденье | вельвет |
| Спинка | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 19 |
| Висота до сидіння, см | 50 |
| Висота, см | 86 |
| Глибина сидіння, см | 49 |
| Категория | Крісла |
| Максимальна глибина сидіння, см | 68 |
| Материал основы | хромована сталь (золото) |
| Матеріал оббивки | вельвет рубчик, тканина |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 64 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




