Сервірувальний стіл K-01 прозорий + срібло - елегантний сервірувальний стіл прямокутної форми з руч. Його стільниця виготовлена із глянцевого гартованого скла, надаючи столу вишуканий вигляд. Оригінальна опора з хромованої сталі виконана з вищою мірою надійності та додає незвичайну легкість конструкції. Каркас покритий якісною порошковою фарбою сріблястого кольору, стійкої до подряпин та запобігає появленню корозії. Стіл має додаткову полицю знизу. Пластикові колеса додають практичності, захищають підлогове покриття від подряпин, колеса мають
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення розкоші та елегантності. Унікальна універсальність столу проявляється у його здатності легко вписуватися в різноманітні інтер'єри. Цей стіл – втілення сучасного стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для дому чи офісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 |
| Вес (кг) | 17 |
| Вес столика | 17 кг |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 80 |
| Возможность регулировки высоты столика | Нет |
| Высота стола | 800 мм |
| Высота столика | 800 мм |
| Глубина столика | 460 |
| Длина стола | 790 мм |
| Длина столика | 790 |
| Довжина, см | 79 |
| Защитное ограждение по периметру полок | Да |
| Каркас, ножки | металл, сталь покрытая краской, хромированная сталь |
| Категория | Журнальні столи |
| Колесики | Да |
| Колесики (колесные опоры) | пластик |
| Количество дополнительных полок | 1 шт. |
| Количество колесиков | 4 шт. |
| Материал основы | хромована сталь |
| Материал столешницы | глянцеве гартоване скло |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Особенности | на колесах |
| Покрытие | Закаленное стекло |
| Полка | 1 шт. |
| Полки | стекло, стекло прозрачное |
| Раскладная столешница | Нет |
| Складання | потребує складання |
| Состояние | Новое |
| Столешница | каленое стекло, стекло |
| Тип опор | Колесики |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Фиксаторы для бутылок | Нет |
| Форма | прямокутні |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Ширина стола | 460 мм |
| Ширина, см | 46 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте












