1. Елегантний дизайн: колір капучино, кругла форма і міцна опора колона надають столу сучасний і розкішний вигляд, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
2. Висока якість матеріалів: Глянцеве гартоване скло і матове МДФ стільниці забезпечують стійкість до подряпин і вологості, дозволяє легко видаляти будь-які забруднення.
3. Зручність: Завдяки механізму розкладання книжка-автомат стіл збільшується з 105 до 145 см, створюючи комфортне середовище для приємних моментів в родинному колі.
4. Порошкове покриття каркасу: Захист від корозії та подовження терміну служби столу.
5. Функціональність: Прекрасне доповнення до вашого інтер'єру та комфортне місце для спільних приємних моментів з рідними та близькими. Ідеальний елемент для дому чи офісу.
6. Простота збірки: Легка в установці та зручна у використанні.
Цей обідній стіл - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль та зручність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раздвижной, стол раздвижной, раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Капучино |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Цвет каркаса | Капучино |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 65 кг |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 1050 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1450 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1050 мм |
| Ширина стола | 1050 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | МДФ, нержавеющая сталь |
| Столешница | стекло тонированное, МДФ, каленое стекло |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 65 |
| Вид | розкладні |
| Висота, см | 76 |
| Довжина, см | 105 |
| Категория | Столи обідні |
| Максимальна довжина стільниці, см | 145 |
| Материал основы | матова нержавіюча сталь, матове МДФ |
| Материал столешницы | матове гартоване скло, МДФ |
| Матеріал вкладки | матове МДФ |
| Механизм | книжка-автомат |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
| Ширина, см | 105 |
- Цена: Цену уточняйте












