1.Елегантний дизайн: квадратна форма та ламіноване МДФ стільниці надають столу сучасний і розкішний вигляд, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Стільниця чорного кольору надає стильний вигляд.
2. Висока якість матеріалів: Ламіноване МДФ забезпечує стійкість до подряпин, тоді як ніжки з дерева бук гарантують міцність. Поверхня стільниці дозволяє легко видаляти забруднення.
3. Практичність: Пластикові заглушки захищають підлогове покриття від подряпин.
4. Функціональність: Прекрасне доповнення до вашого інтер'єру та комфортне місце для спільних приємних моментів з рідними та близькими. Ідеальний елемент для дому чи офісу.
5. Простота збірки: Легка в установці та зручна у використанні.
Цей обідній стіл - ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, стиль та зручність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Лак |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Квадратный |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 11 кг |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | Дерево, натуральное дерево |
| Столешница | МДФ ламинированный |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 11 |
| Вид | нерозкладні |
| Висота, см | 76 |
| Довжина, см | 80 |
| Категория | Столи обідні |
| Материал основы | дерево бук |
| Материал столешницы | ламіноване МДФ |
| Складання | потребує складання |
| Форма | квадратні |
| Ширина, см | 80 |
- Цена: Цену уточняйте





