Барний стілець B-11 гавана - це елегантний та стильний меблевий елемент. Оббивка з штучного нубука. Різноманіття кольорів, яке пропонуємо, дозволяє відтворити ваш власний художній шедевр у власному домі чи офісі. Завдяки високому якісному металевому каркасу, стілець володіє високою міцністю і довговічністю, що робить його придатним для інтенсивного використання.
Має зручну підставку для ніг і спинку, поворотний, регулюється по висоті. Ергономічна форма додасть комфорту під час сидіння, а стильний дизайн зробить привабливим додатком до будь-яких меблів. Від кухні до вітальні, від офісу до ресторану — вписується в будь-яке оточення, надаючи приміщенню розкіш, елегантність.
Розміри: 52 х 36-52 х 61,5-81,5 х 95,5-117,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | хромированный металл, металл |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Обивочный материал | Искусственный нубук |
| Особенности | Складной, Высокая спинка, Наличие спинки, Мягкое сидение |
| Поворотный механизм | Да |
| Подножка | Да |
| Покрытие | Краска |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип | Барный стул |
| Тип мебели | барный стул |
| Тип опор | Круг, 1 опора, Т-образные |
| Тип основания | Подиум |
| Форма сиденья | квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Цвет каркаса | Хром |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Штабелируемый | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Высота | 955 мм |
| Высота сиденья стула | 615 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 1175 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | хромированная сталь |
| Основной обивочный материал | нубук |
| Сиденье | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 9 |
| Висота до сидіння, см | 61.5-81,5 |
| Висота, см | 95.5-117.5 |
| Глибина сидіння, см | 36 |
| Категория | Стільці |
| Максимальна глибина сидіння, см | 52 |
| Максимальная высота | 117.5 |
| Материал основы | хромована сталь |
| Матеріал оббивки | штучний нубук |
| Складання | потребує складання |
| Ширина сидіння, см | 52 |
Информация для заказа
- Цена: 5 175 ₴








