Стіл МДФ + матове скло TM-175 капучино - обідній круглий розсувний стіл, який легко впишеться в будь-який інтер'єр від сучасного до класичного. Стільниця, кольору капучино, виготовлена з матового гартованого скла і матового МДФ, яка не лише елегантна але й практична, стійка до подряпин і зносу. Завдяки механізму розкладання книжка-автомат стіл збільшується з 110 до 150см, створюючи комфортне середовище для приємних моментів в родинному колі. Каркас з матового МДФ і фарбованого металу кольору капучино додає природної теплоти та шарму.
Цей стіл чудово виглядає і є ідеальним виробом для тих, хто цінує якість та елегантність у меблях, втілення стилю та розумної конструкції, що робить його ідеальним елементом для офісу чи дому, та стане не лише стильним елементом інтер'єру, а й затишним місцем для відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Китай |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раздвижной, стол раздвижной, раскладной |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Капучино |
| Цвет (оттенок) мебели | Капучино |
| Цвет каркаса | Капучино |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 45 кг |
| Высота стола | 760 мм |
| Диаметр | 1100 мм |
| Длина стола | 1100 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1100 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1500 мм |
| Ширина стола | 1100 мм |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, сталь покрытая краской |
| Столешница | МДФ |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 45 |
| Вид | розкладні |
| Висота, см | 76 |
| Довжина, см | 110 |
| Категория | Столи обідні |
| Максимальна довжина стільниці, см | 150 |
| Материал основы | фарбований метал |
| Материал столешницы | матове гартоване скло, МДФ |
| Матеріал вкладки | матове МДФ |
| Механизм | книжка-автомат |
| Складання | потребує складання |
| Форма | круглі |
| Ширина, см | 110 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте











