Барний стілець CHIC H-1 VELVET Сірий ( CHICH1VCSZ ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Ткань бархат,
Колір каркаса: Черный,
Матеріал: Металл,
Висота: 109,
Ширина: 37,
Довжина: 45,
Висота (сидіння): 77
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Обивочный материал | Велюр, Бархат, Вельвет, Ткань |
| Тип | Барный стул |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 109 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 77 мм |
| Глубина сиденья | 37 |
| Длина | 45 мм |
| Материал | Металл |
| Матеріал крісла | Ткань бархат |
| Ширина | 45 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



