Стілець MILA VELVET чорний каркас/чорний Черный ( MILAVCC ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Тканина оксамит,
Глибина (сидіння): 41,
Вага: 5.2,
Колір каркаса: Черный,
Країна виробник: Китай,
Висота: 86,
Ширина: 45,
Висота (сидіння): 49
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Вельвет, Велюр, Бархат |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 |
| Высота сидения | 49 мм |
| Глубина сиденья | 41 |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
Информация для заказа
- Цена: 1 795,14 ₴




