Стілець Chic Velvet Сірий / Чорний ( CHICVCSZ14 ) : стильна і сучасна модель від відомої , Польської меблевої компанії Signal. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Каркас: Метал, Матеріал крісла: Тканина оксамит, Глибина (сидіння): 44, Вага: 5.8, Колір каркаса: золотий, Колір: Сірий, 3D/AR модель: Є, Країна виробник: Китай, Висота: 89, Ширина: 51, Висота (сидіння): 49
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
При оформлении заказа возможно перемещение на наш склад в Киеве (ДВРЗ) и самовывоз. В остальных случаях отправка осуществляется Новой Почтой по всей Украине.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 89 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Велюр |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.8 |
| Высота сидения | 49 мм |
| Глубина сиденья | 44 |
| Каркас | Черный матовый |
| Матеріал крісла | Тканина оксамит |
| Упакування | 4 шт. в 1 упаковці |
Информация для заказа
- Цена: 2 293,76 ₴




