ТВ тумба - це модель, яка була зроблена з увагою до найдрібніших деталей, саме тому вона виглядає надзвичайно привабливо. Різноманітність форм і позачасовий колір Pinia Biała дозволять скласти найкращі комбінації на індивідуальний розсуд замовника.
Меблі мають масивний плінтус, що робить її міцною і довговічною. Виготовлена з меблевої дошки, обробленої фольгою, гарантує тривале використання виробу. Шафа функціональний, оскільки містить полиці та шухляду, які ідеально підходять для зберігання документів.
Размеры:
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Форма фасада | прямой |
| Функциональное назначение | Под плазменный и ЖК телевизор, Под аудио-видео аппаратуру, Под домашний кинотеатр |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Полка | 2 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 666 мм |
| Глубина тумбы | 483 мм |
| Ширина тумбы | 1477 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 14 098 ₴



